«Нұр Отанның» саяси кеңесіне жаңа мүшелер сайланды

0

Астанада өткен «Нұр Отан» партиясының съезінде Саяси кеңестің жаңа құрамы таныстырылды. Жаңадан сайланған мүшелердің қатарында Үкімет басшысы Асқар Мамин, Сенат төрағасы Қасым-Жомарт Тоқаев, Мәжіліс төрағасы Нұрлан Нығматулин бар. Сондай-ақ бұрынғы Премьер-Министр Бақытжан Сағынтаев та Саяси кеңестің құрамына енді. Бұдан бөлек, Астана әкімі Бақыт Сұлтанов, Алматы әкімі Бауыржан Байбек, Ақпарат және қоғамдық даму министрі Дәурен Абаев, Президент Әкімшілігінің басшысы Әсет Исекешев, Президент Әкімшілігі басшысының орынбасары Марат Тәжин, Үкімет басшысының орынбасары Гүлшара Әбдіқалықова, Президент Әкімшілігінің Ішкі саясат бөлімінің меңгерушісі Аида Балаева, Шымкент қаласының әкімі Ғабидолла Әбдірахимов, Түркістан облысының әкімі Өмірзақ Шөкеев Саяси кеңестің жаңа құрамына кірді. Сондай-ақ «Нұр Отан» Партиясы Төрағасының Бірінші орынбасары Мәулен Әшімбаев, Сенат депутаты Дариға Назарбаева, «Атамекен» Қазақстан кәсіпкерлері Ұлттық палатасының басқарма төрағасы Абылай Мырзахметов, «Егемен Қазақстан» газетінің басқарма басшысы Дархан Қыдырәлі сынды азаматтар бар. Бұған қоса, съезд барысында «Нұр Отан» партиясы саяси кеңесі бюросының жаңа құрамы да бекітілді. Жаңа құрамға Сенат төрағасы Қасым-Жомарт Тоқаев, Премьер-Министр Асқар Мамин, Президент әкімшілігінің басшысы Әсет Исекешев, Президент әкімшілігі басшысының бірінші орынбасары Марат Тәжин, Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің төрайымы Наталья Годунова, Астана әкімі Бақыт Сұлтанов, Алматы әкімі Бауыржан Байбек, Сенат депутаты Дариға Назарбаева, «Нұр Отан» Партиясы Төрағасының Бірінші орынбасары Мәулен Әшімбаев, «Қазақстан Халық банкі» АҚ тәуелсіз директоры, директорлар кеңесінің төрағасы Александр Павлов кірді. «Нұр Отан» партиясы Саяси кеңесінің құрамы

 1.АБАЕВ Дәурен ӘскербекұлыҚазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму министріАстана қаласы

2.АЙДАРБАЕВ Алик Серікұлы«ҚазМұнайГаз» Ұлттық компаниясының басқарма төрағасыАстана қаласы

3.АЛТЫНБЕКОВ Бекзат КомарұлыҚазақстан жол қатынасы университеті қашықтықтан оқыту орталығының директорыҚарағанды облысы

4.АСКЕРОВ Эмин Халилович«Green TAL» әлеуметтік шеберханасының жетекшісіАстана қаласы

5.АТАЛЫҚОВ Ардақ БотайұлыАқсу ферроқорытпа зауыты №2 цехының балқытушысыПавлодар облысы

6.АХМЕТОВА Анар Садыққызы«Нұр Отан» партиясы Жуалы аудандық филиалы төрағасының бірінші орынбасарыЖамбыл облысы

7.ӘБДІҚАЛЫҚОВА Гүлшара НаушақызыҚазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасарыАстана қаласы

8.

ӘБДІРАХЫМОВ Ғабидолла Рахматуллаұлы

«Нұр Отан» партиясы Шымкент қалалық филиалының төрағасы, қала әкіміШымкент қаласы

9.ӘБДІРАШЕВ Рүстем ЖарасқанұлыҚазақстанның еңбек сіңірген қайраткеріАлматы қаласы

10.ӘБДІРОВ Нұрлан МәжитұлыҚазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің депутатыАстана қаласы

11.ӘБІЛШАЙЫҚОВ Нариман БақтыбайұлыАлматы облысы Кәсіпкерлер палатасының директорыАлматы облысы

12.ӘБІШОВ Нұралы Алмаханұлы«Бөрте Милка» серіктестігінің директорыТүркістан облысы

13.ӘДІЛХАНОВ Мұрат Әділханұлы«KoktemGroupLTD» серіктестігінің бас директорыАлматы қаласы

14.ӘЛСЕЙІТОВ Оспанбек БалтабайұлыПавлодар нефтехимиялық зауытының бас директорыПавлодар облысы

15.ӘШІМБАЕВ Мәулен Сағатханұлы«Нұр Отан» партиясы Төрағасының Бірінші орынбасарыАстана қаласы

16.БАЙБЕК Бауыржан Қыдырғалиұлы«Нұр Отан» партиясы Алматы қалалық филиалының төрағасы, қала әкіміАлматы қаласы

17.БАЙБОСЫНОВА Ұлжан МәлікайдарқызыЫқылас Дүкенұлы атындағы халық аспаптары мұражайының басшысыАлматы қаласы

18.БАҚТЫҒАЛИЕВА Айнұр Қайсарқызы«Азайа» серіктестігінің директорыАқтөбе облысы

19.БАЛАЕВА Аида ҒалымқызыҚазақстан Республикасы Президент Әкімшілігі Ішкі саясат бөлімінің меңгерушісіАстана қаласы

20.БАЛТАШЕВА Айнагүл ҚыдырбайқызыIT мектеп-лицейінің директорыАқмола облысы

21.БЕЙСЕНБАЕВ Асқар АсанұлыҚазақстан Республикасы Парламенті Сенаты Комитетінің төрағасыАстана қаласы

22.БОЛЬШЕДВОРОВ Максим Борисович«Радуга» серіктестігі бас директорының орынбасары, бастауыш партия ұйымының төрағасы

Солтүстік Қазақстан облысы

23.БУЛГАЦЕВИЧ Татьяна БорисовнаҚостанай перинаталды орталығының бас дәрігеріҚостанай облысы

24.ГАБИДУЛЛИНА Зульфия РаухатовнаҚазақстан паралимпиада құрамасының капитаныЖамбыл облысы

25.ГОДУНОВА Наталья НиколаевнаРеспубликалық бюджеттің орындалуын бақылау бойынша Есеп комитетінің төрайымыАстана қаласы

26.ГРОМОВ Сергей НиколаевичҚазақстан Республикасы Парламенті Сенаты Төрағасының орынбасарыАстана қаласы

27.ДҮЙСЕНОВА Тамара Қасымқызы«Нұр Отан» партиясының ХатшысыАстана қаласы

28.ЕРНИЯЗОВА Айсұлу Әлімжанқызы«G38» жастар қозғалысының жетекшісіАлматы қаласы

29.ЕРХАТОВ Аманбай Елеуұлы«Қызылорда Балық» серіктестігінің директорыҚызылорда облысы

30.ЕСЕНҒҰЛОВ Тақталифум Сәдуұлы«Ақтөбемұнайгаз» акционерлік қоғамы бас директорының бірінші орынбасарыАқтөбе облысы

31.ЕСКЕНДІРОВ Мұқаш Зұлқарнайұлы«Қазфосфат» серіктестігінің бас директоры, Қазақстанның Еңбек ЕріЖамбыл облысы

32.ЕСІМОВ Ахметжан Смағұлұлы«Самұрық – Қазына» ұлттық әл-ауқат қорының басқарма төрағасыАстана қаласы

33.ЖАЙЫЛҒАНОВА Анар НұралықызыҚазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің депутатыАстана қаласы

34.ЖАМАНБАЛАЕВА Шолпан ЕрболқызыӘл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетінің проректорыАлматы қаласы

35.ЖӘКІБАЕВ Мұрат Орынбайұлы«Белес» компаниялар тобының бас директоры

Батыс Қазақстан облысы

36.ЖУКОВА Ирина НиколаевнаЖеке кәсіпкерАқмола облысы

37.ЖҰМАҒҰЛОВ Бақытжан ТұрсынұлыҚазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутатыАстана қаласы

38.ЖҰМАШЕВ Қаныбек Бекболатұлы«Нұр Отан» партиясының ХатшысыАстана қаласы

39.ЗӘКИЕВА Динара Болатқызы«Балалардың құқын қорғау» Қорының құрылтайшысыАстана қаласы

40.ИБРАГИМОВА Ләззат Еркенқызы«Қазақстан Тұрғынқұрылысжинақбанкі» акционерлік қоғамының басқарма төрайымыАлматы қаласы

41.ИСЕКЕШЕВ Әсет ӨрентайұлыҚазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің БасшысыАстана қаласы

42.ИСИМБАЕВА Гүлмира Истайбекқызы

Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі Төрағасының орынбасары, «Нұр Отан» партиясы фракциясының жетекшісі

Астана қаласы

43.КӘЛЕТАЕВ Дархан АманұлыМемлекет және қоғам қайраткеріАстана қаласы

44.КӘРІБЕК Дәулет Жамаубайұлы«Жас Отан» Жастар қанатының Атқарушы хатшысыАстана қаласы

45.КЕНЖЕХАНҰЛЫ Рауан«WikiBilim» Қоғамдық қорының негізін қалаушысы әрі басшысы, Ұлттық аударма бюросының директорыАстана қаласы

46.КИМ Вера Александровна«Ұлттық еріктілер желісі» ЗТБ бірлестігінің төрайымыПавлодар облысы

47.ҚАРИН Ерлан Тынымбайұлы«Қазақстан» Телерадиокорпорациясының басқарма төрағасыАстана қаласы

48.ҚҰЛ-МҰХАММЕД Мұхтар АбрарұлыҚазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутатыАстана қаласы

49.ҚҰРМАНОВА Айзада АмангелдіқызыҚазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің депутатыАстана қаласы

50.ҚҰСМОЛДАНОВА Сәуле РыспекқызыТалдықорған қалалық көпсалалы ауруханасының директорыАлматы облысы

51.ҚЫДЫРӘЛІ Дархан Қуандықұлы«Егемен Қазақстан» республикалық газетінің басқарма төрағасыАстана қаласы

52.ЛАВРЕНТЬЕВ Андрей Сергеевич«Аллюр» компаниялар тобы» акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің төрағасыҚостанай облысы

53.ЛИМАРЕНКО Марина Анатольевна«Южный Казахстан» облыстық қоғамдық-саяси газетінің бас редакторыТүркістан облысы

54.МАКАРЕНКО Александр Геннадьевич«Нұр Отан» партиясы «ССГПО» филиалы төрағасының бірінші орынбасарыҚостанай облысы

55.МАМИН Асқар ҰзақбайұлыҚазақстан Республикасының Премьер-МинистріАстана қаласы

56.МӘКЕН Бақтияр МәкенұлыҚазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің депутатыАстана қаласы

57.МӘМБЕТОВ Еркебұлан Нұрмағанбетұлы«Мәмбетов» шаруа қожалығының басшысы

Солтүстік Қазақстан облысы

58.МИРҒАЛИЕВА Гүлсина БақытжанқызыНұрмахан Жантөрин атындағы облыстық музыка-драма театрының бас режиссеріМаңғыстау облысы

59.МУСИН Бағдат Батырбекұлы«ВeinTech» серіктестігінің директорыАстана қаласы

60.МҰСАХОДЖАЕВА Айман ҚожабекқызыҚазақ ұлттық өнер университетінің ректоры, Қазақстанның Еңбек ЕріАлматы қаласы

61.МЫРЗАХМЕТОВ Абылай Исабекұлы«Атамекен» Қазақстан кәсіпкерлері Ұлттық палатасының басқарма төрағасыАстана қаласы

62.НАЗАРБАЕВА Дариға НұрсұлтанқызыҚазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутатыАстана қаласы

63.НЫҒМАТУЛИН Нұрлан ЗайроллаұлыҚазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің ТөрағасыАстана қаласы

64.НОВОЛОДСКАЯ Зоя Владимировна«Силумин-Восток» серіктестігінің даму бойынша директоры

Шығыс Қазақстан облысы

65.НОҒАЕВ Нұрлан Асқарұлы«Нұр Отан» партиясы Атырау облыстық филиалының төрағасы, облыс әкіміАтырау облысы

66.НҰҒЫМАРОВ Айбек СерікболұлыҚазақша күрестен әлемнің төрт дүркін чемпионы, екі мәрте «Әлем барысы»

Шығыс Қазақстан облысы

67.ОГАЙ Эдуард Викторович«Казахмыс» Корпорациясы» серіктестігі директорлар кеңесінің төрағасыҚарағанды облысы

68.ОЖАЕВ Нұрлыбек Жұмахметұлы«Нұр Отан» партиясы Атырау облыстық филиалы төрағасының бірінші орынбасарыАтырау облысы

69.ОСИН Анвар Абзалетдинович«ТД «Абзал» серіктестігінің бас директорыҚарағанды облысы

70.ОШАҚБАЕВ Рахым Сәкенұлы«Талап» қолданбалы зерттеулер орталығының директорыАстана қаласы

71.ӨРІСБАЕВ Аббат Жәңгірханұлы«Форте банк» акционерлік қоғамы Ақтау филиалының директорыМаңғыстау облысы

72.ӨТЕМҰРАТОВ Болат ЖәмитұлыҚазақстан Республикасы теннис федерациясының президентіАстана қаласы

73.ПАВЛОВ Александр Сергеевич«Қазақстан Халық Банкі» акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің төрағасыАлматы қаласы

74.ПЛАТОНОВ Артур СтаниславовичҚазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің депутатыАстана қаласы

75.ПЯ Юрий ВладимировичҰлттық ғылыми кардиохирургия орталығының басқарма төрағасыАстана қаласы

76.РАУ Альберт ПавловичҚазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің депутатыАстана қаласы

77.РОЗМЕТОВА Тамила Владимировна«Сарайшық» асыл тұқымды шаруашылығының бас директорыАтырау облысы

78.РЫПАКОВА Ольга СергеевнаЛондондағы Олимпиада ойындарының чемпионы

Шығыс Қазақстан облысы

79.САБИЛЬЯНОВ Нұртай СалихұлыҚазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің депутатыАстана қаласы

80.САҒЫНТАЕВ Бақытжан ӘбдірұлыМемлекет және қоғам қайраткеріАстана қаласы

81.САЛЖАНОВ Исламбек Төлеубайұлы«Алтын Қыран» компаниялар тобының бас директорыАстана қаласы

82.САРЫБАЕВ Ғалиасқар Төлендіұлы«Нұр Отан» партиясы Алматы облыстық филиалы төрағасының бірінші орынбасарыАлматы облысы

83.САУЭР Иван Адамович«Родина» Агрофирмасының бас директоры, Қазақстанның Еңбек ЕріАқмола облысы

84.СЕМҒАЛИЕВ Әлібек Аманжанұлы«Сазанқұрақ» серіктестігі бас директорының орынбасарыАтырау облысы

85.СЕРҒАЛИЕВ Нұрлан ХабибұлұлыӨтемісов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік университетінің ректоры

Батыс Қазақстан облысы

86.СҰЛТАНОВ Бақыт Тұрлыханұлы«Нұр Отан» партиясы Астана қалалық филиалының төрағасы, қала әкіміАстана қаласы

87.СЫДЫҚОВ Ерлан БатташұлыЛ.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінің ректорыАстана қаласы

88.ТАНБАЕВА Базара Ермағанбетқызы«Нұр Отан» партиясы Қызылорда қаласы Темір жол филиалы төрағасының бірінші орынбасарыҚызылорда облысы

89.ТАНЫСБАЙ Ләззат Мұратқызы«Нұр-Медиа» холдингінің бас директорыАстана қаласы

90.ТӘЖЕКЕЕВ Әзілхан Әуезханұлы

Қорқыт Ата атындағы Қызылорда мемлекеттік университеті «Археология және этнография» ғылыми-зерттеу орталығының жетекшісі

Қызылорда облысы

91.ТӘЖИН Марат МұханбетқазыұлыҚазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігі Басшысының бірінші орынбасарыАстана қаласы

92.ТЕРЕЩЕНКО Сергей Александрович«Интеграция» Халықаралық қорының басқарма төрағасыАлматы қаласы

93.ТОҚАЕВ Қасым-Жомарт КемелұлыҚазақстан Республикасы Парламенті Сенатының ТөрағасыАстана қаласы

94.ТҰРСЫНОВ Алмат Жанәбілұлы«Қарасу» технологиялық өндіріс кешенінің бас директоры, Қазақстанның Еңбек ЕріҚостанай облысы

95.ТІЛЕУХАН Бекболат ҚанайұлыҚазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің депутатыАстана қаласы

96.ЧИДУНЧИ Ирина ЮрьевнаПавлодар облысы Жас ғалымдар кеңесінің төрайымыПавлодар облысы

97.ШОЙБЕКОВ Бекарыс АқсақалұлыҚазақстанның еңбек сіңірген қайраткері, ақынТүркістан облысы

98.ШӨКЕЕВ Өмірзақ ЕстайұлыТүркістан облысының әкіміТүркістан облысы

99.ЫСҚАҚОВ Талғат Жүнісбекұлы«БалТекстиль» серіктестігінің директорыШымкент қаласы

100.ЮСУПОВА Әлия МақсұтқызыКөркем гимнастикадан Қазақстан құрамасының бас бапкеріШымкент қаласы

 

egemen.kz

 

Пікір қалдыру